Najnowsze aktualności

Brawo Paula!!

Paula Kania i Oksana Kałasznikowa awansowały do półfinału turnieju WTA International w Stambule. W środowym pojedynku Polka i Gruzinka rozgromiły mistrzynie Katowic, Julię Bejgelzimer i Olgę Sawczuk. Paula Kania i Oksana Kałasznikowa oddały Ukrainkom zaledwie 11 punktów w pierwszym secie i trzykrotnie przełamały ich serwis. W drugiej partii gra była wyrównana tylko do stanu 2:2, a później własnego podania nie utrzymała ani Julia Bejgelzimer, ani Olga Sawczuk. Po 49 minutach Polka i Gruzinka zwyciężyły rozstawione z numerem trzecim rywalki 6:0, 6:2, kwalifikując się do półfinału.

W Poznaniu natomiast nie powiodło się Grzegorzowi Panfilowi i Mateuszowi Kowalczykowi. Grześ odpadł w II rundzie singla i I debla ,kosztem innego naszego zawodnika Błażeja Koniusza . Błażej ,niestety przegrał w singlu w I rundzie ,ale wierzymy, że z Andrzejem Kapasiem odegra glówną rolę w deblu! Po życiowym sukcesie w Stuttgarcie ,Mateusz Kowalczyk ,w parze z Maćkiem Smołą przegrał w Poznańskim Challengerze w I rundzie.