Najnowsze aktualności

Brąz młodzików w Kaliszu

Serdeczne gratulacje dla Jasia Kopcika I Stasia Sławika, ich trenerów oraz dla rodziców za zdobycie brązowego medalu na HDMP w Kaliszu.Dużą satysfakcja dla klubu jest fakt,że zawodnicy ci trenują na codzień na naszym obiekcie.

V miejsce w Szczecinie,w HDMP zajęły skrzatki Olivia Bergler i Wiktoria Gasz.

Za tydzień HDMP kadetek i juniorek w Bielsku oraz kadetów i juniorów w Bytomiu oraz kolejne szanse na medale.

Zakończył sie również WTK młodzików w Chorzowie, gdzie  I miejsce w grze pojedynczej zajęli: Emilia Durska i Maciej Klasiński.

W sobotę 9.12.2017 Kinga Wahl-Maniecka zajęła I miejsce w turnieju TENIS 10 w kategorii zielonej w Bytomiu.

Niedziela była pełna emocji również na naszym obiekcie, gdzie rozegrany został mikołajkowy turniej klubowy w 6 kategoriach.Wzięły w nim udział 48 osoby w wieku od 5 do 14 lat, którzy regularnie uczęszczają na zajęcia tenisowe w naszym klubie.Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwał Mikołaj.Poziom był bardzo wyrównany,nie brakowało też łeż, a najlepszymi okazali się:Kamil Gembus, Emila Zięba,Judyta Kozioł,Aleksandra Dzieża,Dominik Ćwikła oraz Jędrzej Kopiec.