Najnowsze aktualności
TAKIEJ DOMINACJI JESZCZE NIE BYŁO!
Zawodnicy Górnika Bytom zdominowali śląskie korty. W rozegranych mistrzostwach regionu w kategoriach:
mężczyzn, juniorów, młodzików i skrzatów, w finałach spotkali się reprezentanci tylko naszego
klubu i tak:
- mężczyzn P. FILIPEK pokonał M. KOWALCZYKA
- juniorów K. DUŚ pokonał Sz. WIECZORKA
- młodzików M. ZIOMBER pokonał P. GŁADYSZA
- skrzatów P. GŁADYSZ pokonał A. BOJARSKIEGO.
Zagranicą też dobrze radzą sobie nasi w końcówce sezonu:
B. KONIUSZ dotarł do półfinału singla i wygrał turniej deblowy w OPAVIE [15 tys. dol.]
G. PANFIL dotarł do półfinału singla i wygrał turniej deblowy w LARNACE [10 tys. dol.]
S. ZANIEWSKA dotarła do ćwierćfinału podczas turnieju w VENDRYNIE [10 tys. dol]
E. ZAKORDONIEC [nowy nabytek klubu,czołowa młodziczka za ubiegły rok]
również była w ćwierćfinale na turnieju Tenis Europe w czeskich Milovicach.
Do tego należy dodać ,że do finałów Halowych Drużynowych Mistrzostw Polski już awansowały ekipy
- Juniorów [Karol Duś , Wiktor Radwan, Karol Krawczyński
i Szymon Wieczorek]
- Juniorek [Agata Borgman i Paulina Lewandowska]
- Kadetek [Sonia Grzywocz i Emma Zakordoniec]
Blisko awansu są jeszcze drużyny
- młodzików [Wojciech Marek,Maciej Ziomber i Julian Radoń] oraz
- skrzatów [Piotr Gładysz i Alan Bojarski]
FINAŁY DRUŻYNÓWEK Juniorów i kadetów odbędą się w dniach 20-22 grudnia juniorzy i juniorki w Bytomiu, a kadetki w Warszawie.
Natomiast wśród młodzików i skrzatów zaraz na początku roku.
Tenis 10 też może pochwalić się !
W dniu 8 grudnia na naszej nowej hali odbył się turniej mikołajkowy dla dzieci do lat 8-u i 10-u.
Przyjechało ponad 40-i dzieciaków ze Śląska , a także z małopolski ,podkarpacia i ...jedna zawodniczka ,aż z Mołdawii.
wyniki: do lat 8-u
1. Dominik Spychalski [Górnik Bytom] i Oliwia Bergler [Gliwice]
2. Mikołaj Ćwiek [Górnik Bytom] i Oliwia Kolbusz [Kraków]
3. Szymon Okrzesik [Mikołów] i Nadia Majewska [Rzeszów]
do lat 10-u
1. Martyn Pawelski [Mostostal Zabrze] i Magda Swierczyńska [Zakopane]
2. Wojciech Wawrzynek [Górnik Bytom] i Julia Kiwior [Kraków]
3. Mateusz Okrzesik [Mikołów] i Anastazia Bozova [Mołdawia]
Wszystkim gratulujemy, a najbardziej naszym, którzy byli bardzo widoczni !