Najnowsze aktualności

Listopadowe wyniki naszych zawodników

Mateusz Kowalczyk  dotarł  do dwóch półfinałów w grze podwójnej zarówno w międzynarodowych mistrzostw Słowacji jak i  w Eckental, w Niemczech.Mariusz Fyrstenberg i Mateusz Kowalczyk udanie rozpoczęli zmagania w halowym turnieju ATP Challenger Tour na kortach twardych w Brescii.Rozstawieni z numerem trzecim po raz pierwszy zaprezentowali się razem na zawodowych kortach. Ich środowymi przeciwnikami byli Maximilian Neuchrist i Tristan-Samuel Weissborn i trzeba przyznać, że Austriacy sprawili Polakom sporo problemów. O miejsce w półfinale gry podwójnej zawodów w Brescii Fyrstenberg i Kowalczyk przegrali niestety z Niemcem Frankiem Moserem i Chorwatem Antonio Sanciciem.

Mateusz Kowalczyk i Andreas Siljeström awansowali do ćwierćfinału gry podwójnej halowego turnieju ATP Challenger Tour na kortach twardych w Andrii. Polak i Szwed są najwyżej rozstawioną parą we włoskiej imprezie. Swoje rozgrywki zakończył na półfinale.

Wojciech Marek w rozgrywanym turnieju ITF do lat 18 w Stavanger w Norwegii dotarł do ćwierćfinału zarówno w grze pojedynczej jak i podwójnej.

 WTK Młodzików 7-9.11.2015r Bytom

W finale spotkali się trenujący w naszej akademii od 3 miesięcy Piotr Wiśniewski [zmienia barwy w styczniu] i nasz zawodnik Jan Kopcik , którzy zdobyli razem I miejsce w grze podwójnej a w grze pojedynczej Wiśniewski pokonał w trzech setach Kopcika.

W tym samym czasie w Chorzowie rozgrywany był Wojewódzki turniej Kadetów, gdzie

OTK Skrzatów 14-17.11.2015 Zabrze

W półfinale gry podwójnej spotkało się 3 naszych zawodników. III miejsce zajęli Stanisław Sławik i Maciej Klasiński, natomiast Jakub Wolnik zajął  II miejsce.W grze pojedynczej Stanisław Sławik pokonał po drodze do półfinału kolegę klubowego Jakuba Wolnika  i w półfinale przegrał z Oskarem Grzegorzewskim.

 OTK Kadetów 14-16.11.2015 Bielsko Biała

Wojciech Kasperski zajął III miejsce w grze pojedynczej a Olgierd Bańkowski w grze podwójnej.

OTK Kadetów i Kadetek Chorzów 21-23.11.2015

Magdalena Hędrzak dotarła do półfinału w grze pojedynczej.

 Julian Radoń odpadł w ćwierćfinale gry pojedynczej a Olgierd Bańkowski zajął III miejsce w grze podwójnej.

OTK Skrzatów 28-30.11.2015  Chorzów

Jan Kopcik zajał III miejsce w grze pojedynczej a Stanisław Sławik III miejsce w grze podwójnej.

OTK Kadetek  28-30.11.2015   Wrocław

Magdalena Hędrzak była w finale w grze podwójnej, który wygrała w super tiebreaku.

OTK Juniorek 28-30.11.2015   Puszczykowo

Dominika Paczena zajęła II miejsce w grze pojedynczej a Sonia Grzywocz I miejsce w grze podwójnej.

Tenis 10 29.11.2015 Lubin

Dominik Spychalski w pierwszym z cyklu  5-ciu turniejów MP5 TROPHY o Puchar Michała Przysiężnego  w Lubinie,  zajął 3 miejsce, kat. zielona. Wszystkich uczestników było 14. Kolejny turniej 19.12.2015 i podobno spotkanie z Michałem Przysiężnym.

Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

Wróć