Najnowsze aktualności

OSTATNI AKT SEZONU LETNIEGO ZA NAMI.

Za nami finały Drużynowych Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych. Zawodnicy Górnika Bytom wywalczyli aż 3 medale w miniony weekend a w całym roku ( hala+lato) udało się zdobyć tych medali 10.

Jest to dowód na to, że tenis w Bytomiu cały czas się rozwija i ciągle przybywają nowi przyszli mistrzowie. W klasyfikacji polskich klubów (PZT) Górnik Bytom od 5 sezonów znajduje się w pierwszej trójce a od dwóch lat zajmuje  II miejsce .

W dniach 20-22 września 2013 roku nasze drużyny zdobyły dwa tytuły mistrzowskie.Skrzaty reprezentowali: W.Marek, M.Ziomber, M.Adamek, J.Radoń, A.Bojarski - trener Ł.Kuboszek natomiast Juniorki: I.Odrzywołek, A.Borgman, P.Lewandowska, P.Maślanka, S.Grzywocz - trener D.Łukaszewski. Medal brązowy zdobyły Młodziczki: K.Siłka, B.Światłoń, I.Kunat, D.Paczena  trener Ł.Kuboszek.

Podsumowując rok 2013 łączny dorobek medalowy K.S.Górnik Bytom to:

5 tytulów Mistrzów Polski w kat. Mężczyzn, Kobiet, Juniorek i Skrzatów (zima+lato);

2 tytuły wicemistrzowskie w kat. Mężczyzn (zima) oraz Juniorki (zima);

3 razy zajęliśmy III miejsce w kat. Kobiety (zima) oraz Młodziczki (zima+lato).

Serdeczne gratulacje oraz podziękowania dla: zawodników, trenerów, rodziców oraz Sponsorów!!!