Najnowsze aktualności

Turniej o Puchar Prezydenta Bytomia

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w organizowanym na naszym obiekcie turnieju w dniach 22-23.X.2016.W turnieju wzięło udział 50 osób.Rozegrane zostały 4 kategorie. Do lat 8 I miejsce miejsce zajął Alex Biegalski a II Wiktor Salbert, do lat 12 I miejsce przypadło Kindze Wahl-Manieckiej a II Witkowi Czerenkiewiczowi.W kategorii Open zwyciężył Piotr Wiśniewski pokonując w finale Andrzeja Kusia.Michał Piękoś został zwycięzcą kategorii +40, gdzie w ostatnim meczu zmierzył się z Tomaszem Dziubą.Rozegrany został również turniej pocieszenia,z którego to zwycięską ręką wyszedł po zaciętym boju Bartłomiej Spychalski a Bianka Mazurkiewicz musiała zadowolić się II miejscem.

Oficjalnego wręczenia nagród dokonał Przeydent Miasta Bytom Damian Bartyla.Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.