Najnowsze aktualności

Wizyta w Ostravie na Mistrzostwach Czech Kobiet i Mężczyzn.

Na zdjęciufiles/zdjecia aktualnosci/Ostrava1.jpg:wiceprezes Czeskiego Związku Tenisowego Martin Hynek i wiceprezes Polskiego Związku Tenisowego Dariusz Łukaszewski.
W Ostravie rozegrano Mistrzostwa Czech ,obsada impreza nie tylko nie była porównywalna do naszych Mistrzostw z Gliwic ,a wręcz o wiele gorsza.
Zawodnik rozstawiony z jedynką to 29 Czech na liście ATP!!!
U Kobiet to 21 Czeszka na listach WTA.
z TEGO MIEJSCA NASUWA SIĘ JESZCZE RAZ CHĘĆ PODZIĘKOWANIA FUNDACJI RADAN Z PREZESEM TADEUSZEM WESOŁOWSKIM ZA  DOPROWADZENIE MISTRZOSTW POLSKI DO CORAZ LEPSZEJ OBSADY I ZWIĘKSZENIA  RANGI NASZYM NARODOWYM MISTRZOSTWOM!!!
Pula nagród w Ostravie ,po przeliczeniu na złotówki to 38 000zł ,jak pamiętamy w tym roku w Gliwicach wynosiła ona 70 000zł!!!
Moja wizyta nawiązała do podjęcia kroków ,co do dalszej współpracy między Morawskim a Śląskim związkiem tenisowym w kontaktach młodzieży.Już 25 września w Vitkovicach rozegrany zostanie kolejny mecz Sląsk-Morawy ,tym razem po 4 zawodników i zawodniczek w kategoriach :u-10,u-12,u-14 i u-18 rozegrają 64 single i 16 debli.
Następnym krokiem będzie wspólna konferencja trenerów .
Zapraszamy wszystkich,którym zależy na tym,aby Śląski tenis się rozwijał,do współpracy!
Przy okazji startowaliśmy również w turnieju deblowym Vip[moim partnerem był Robert Baran prezes firmy Colop z którym wygraliśmy parę dni temu Czarne Diamenty] , po wygraniu 3 spotkań w grupie ,obiedzie [z dobrym czeskim piwem ] niestety przegraliśmy mecz ćwierćfinałowy...jednak bilans spotkań jest korzystny 3-1!

Wróć