-PAULINA LEWANDOWSKA debel 21
-KAROL KRAWCZYŃSKI debel 18
-MAX STEINBERGER debel 21
-WOJCIECH MAREK mikst 16
Drużynowe Mistrzostwa Europy do lat 14 Murcia - IV m -Wojciech Marek wygrywa wszystkie swoje mecze i nie zdąża na OOM, trenerem reprezentacji jest Łukasz Kuboszek.Magda Hędrzak była w finale OTK  do lat 14 - Zawada k/Opola oraz  turnieju OTK Radom 14 zajęła 2 miejsce w singlu i deblu.Olgierd Bańkowski zajął w Opolu III miejsce w grze podwójnej.Jan Kopcik z OTK Skrzatów w Zabrzu zajął I miejsce w grze singlowej i II miejsce w deblu w parze z Jakubem Bojarskim z UKS ACT Sport Tarnów.Jasiek odniósł też duży sukces na Mistrzostwach Polski Skrzatów w Szczecinie, gdzie awansował do ćwierćfinału w pierwszej rundzie pokonując Aleksandra Orlikowskiego z MKT Łódź nr 4 na liście PZT. W grze podwójnej triumfował natomiast kolejny zawodnik naszego klubu Maciej Klasiński ,który w parze z Danielem Kubielą pokonali w decydującym spotkaniu duet Jan Kopcik,Jakub Bojarski (UKS ACT Sport Tarnów) 4/6 6/3 10/7.